Oprogramowanie dla ośrodków zdrowia

Biuro Usług Informatycznych – o nas:

Biuro Usług Informatycznych z siedzibą w Bolesławcu zostało założone w 1999 roku przez Krzysztofa Sulich. Jednoosobowa firma, zajmująca się kompleksową obsługą informatyczną, dzięki dużemu zainteresowaniu klientów, sukcesywnie rozszerzała obszar swojej działalności o kolejne miasta i powiększała zespół pracowników, by z czasem stać się jedną z największych firm na terenie całej Polski zachodniej.

Od początku działalności specjalizujemy się w całościowej obsłudze systemów komputerowych dla aptek. To, co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji, to kompleksowość usług. Nie tylko wdrażamy oprogramowania i budujemy sieci komputerowe, ale również prowadzimy sprzedaż, montaż i serwis sprzętu komputerowego, drukarek, kas i innych urządzeń fiskalnych. Wieloletnie doświadczenie w branży obsługi informatycznej pozwoliło nam na poszerzenie oferty o współpracę z klientami działającymi w branży medycznej – szpitalami, przychodniami i gabinetami stomatologicznymi.

Udało nam się również nawiązać ścisłą współpracę ze znanymi i szanowanymi w branży urządzeń fiskalnych producentami – firmami ELZAB. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny program do obsługi apteki firmy KAMSOFT.

Poza programami klientom oferujemy również komputery stacjonarne i przenośne, monitory, drukarki i urządzenia wielofunkcyjne oraz szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych.